Obecné informace

  • MATERIÁL A POMŮCKY - na šití bot používám hovězí třísločiněnou kůži o tloušťce 1,8 - 2mm, valchovanou i nevalchovanou, podle typu bot. Přírodní kůži si můžete nabarvit do téměř 30 různých barev a nazdobit mnoha způsoby - pomocí razítek, raznic, šablon, vlastních motivů. Zvolíte si způsob šití a barvu nitě. Vyberete si plotnu na podrážku - k dispozici jsou různé tloušťky (1,8 - 4mm) a dezény. Veškerý materiál a pomůcky zajistím.
  • ČASOVÁ  NÁROČNOST A CENY - většina kurzů je dvoudenních, kromě sandálů a kabelek/batohů - tyto jsou jednodenní. Kurzy bývají víkendové, ale je možné domluvit se i na všední dny. Ceny a časovou náročnost najdete v záložce Ceník. K ceně je nutné přičíst ještě podíl na nájmu prostoru, kde se kurz koná, většinou 200,- na osobu. Podrobný popis kurzu posílám e-mailem přihlášeným.
  • JAK SE PŘIHLÁSIT - přihlásit se můžete na kontakty uvedené v záložce Kontakt. Místo na kurzu je pro vás rezervováno po zaplacení ceny kurzu na účet 2901515764/2010. Do zprávy pro příjemce je nutné uvést, na jaký kurz a kam se hlásíte, také napsat kontakt na vás.
  • CO S SEBOU NA KURZ - savé noviny nebo letáky, bavlněné hadříky (třeba staré triko), fén, oblečení, ve kterém se můžete ušpinit. Hodit se může čelovka, zahnuté kleštičky (rádiové), náplast bez polštářku.

Kurz ve vašem městě

Chcete, abych za vámi přijela do vašeho města? Potřebuji minimálně 8 lidí, místo s dobrým osvětlením, větratelností, místem u stolu pro každého účastníka a sociálním zázemím. Většinou šijeme ve školách, mateřských centrech, klubovnách, ale i v prostorných pokojích doma. Jestli to vše máte, ozvěte se mi a zařídíme spolu, co je potřeba. Pokud to nemáte a přesto byste si rádi ušili boty, vyberte si z kurzů vypsaných v Kalendáři kurzů.

Pokud chcete uspořádat soukromý kurz u vás doma pro menší počet lidí, cena kurzu se navyšuje dle dohody.