První ušité barefoot botky

Tvoření patří do mého života od dětství a touha po vlastnoručně vytvořeném oblečení je u mě patrná. Vzpomínám na svoje oblečení slepené z novin v 6 letech, první upletený svetr ve 12 letech, ve 14 letech jsem si ušila kraťasy.

Na rodičovské dovolené se mi kromě jiného rozjela tvořivost a touha jít vlastní cestou. Nejdříve jsem se několik let věnovala batikování.

Následoval můj první kurz šití barefoot balerín, na který jsem se dostala jako účastnice díky touze osvobodit své nohy ze zajetí nepohodlných bot.

Cena kupovaných barefoot bot mě odradila a tak jsem si je šla ušít. Byl to neskutečný víkend, během kterého jsem si nejen ušila baleríny, ale taky jsem si parádně odpočinula od běžných starostí a užila si své tvořivosti.

Chytlo mě to natolik, že jsem navštívila mnoho dalších kurzů. Spojila jsem se s autorkou postupů Bohunkou Brůnovou, prošla mnoha školeními a patřím do týmu jejích lektorek.

Kurzy lektoruji s přáním zprostředkovat  účastníkům možnost vytvořit si svoje barefoot botky, užít si nevšední dny  plné odpočinku, tvořivosti a setkání se stejně naladěnými lidmi.

Ušila jsem nepočítaně párů bot, šiju pro sebe i pro okolí. Nadšenou nositelkou mých botek je dcera Anitka. Ručně šité barefoot botky mě baví a dělají mi radost.