Objednávka e-booku 

Objednávka e-booku Dobrodružství s batikou

Vyplněním objednávky získáte jedinečný e-book Dobrodružství s batikou v hodnotě 490 Kč a navíc dva hodnotné bonusy v hodnotě 480 Kč.

Po vyplnění objednávky tedy získáte:

  • E-book Dobrodružství s batikou

    E-book Dobrodružství s batikou v hodnotě 490 Kč, díky kterému se naučíte pracovat dvěma způsoby batiky, čtyřmi technikami a vytvoříte si šest krásných vlastnoručních výtvorů.
  • Bonus 1 - Teorie barev, významy barev

    Bonus 1 - Teorie barev, významy barev krásně doplňuje e-book, má hodnotu 290 Kč, vy jej získáváte ZDARMA.
  • Bonus 2 - Přehled e-shopů

    Bonus 2 - Přehled e-shopů, ve kterých nakupuji materiál a pomůcky v hodnotě 190 Kč získáváte ZDARMA.

Garance spokojenosti

Pokud náhodou zjistíte, že e-book není pro vás to pravé, že vás neoslovil, nabízím garanci vrácení peněz. Když mi do 14 dnů od zakoupení e-booku napíšete, bez otázek vám vrátím peníze.

Ahoj Terezko, děkuji Ti za krásný e-Book, který jsem doslova "zhltla". Batikuji ráda od mládí, v tvém e-Booku jsem objevila další "kouzla" této tvořivé techniky. Mile mě překvapily bonusy, ve kterých jsou skvělé tipy a odkazy kde nakupovat. E-Book doporučuji všem ženám, které rády tvoří. Přeji tvému e-Booku mnoho spokojených klientek.

Věra Noskováautorka programu pro ženy

E-book od Terezky je naprosto skvělý. Obdivuji batiku, ale nikdy jsem se do toho nepustila. Měla jsem pocit, že je to hrozně složité a pracné. Ale po přečtení e-booku vím, že to není až taková věda. Mám kompletní informace o tom, co k batikování potřebuji, detailní postup, rady a tipy, co a jak dělat či nedělat, aby byl výsledek perfektní. Vše na jednom místě bez nutnosti hledat další informace. Rozhodně doporučuji každnému, kdo chce batikování zkusit, ale zatím skončil, stejně jako já, jen u toho obdivování.

Kateřina SodomkováAutorka e-booku "Báječný vztah není sci-fi", www.katerinasodomkova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na rezie@email.cz nebo volejte na 775 954 406.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.