Dvoudenní kurz na výrobu kožených flexible balerín pro 8 - 12 účastníků.

24.- 26. 1. 2020 - Praha

Kurz výroby kožených bf kotníčkových bot s podšívkou a rámečkem - možno i zateplení merino filcem nebo tenkou kůží - NOVÝ STŘIH.
Kurz pro 8-10 účastníků.

Místo konání - Pobytové rehabilitační a rekvalifikační středisko pro nevidomé Dědina, o.p.s., Šmolíkova 866/1, 161 00 Praha 6-Ruzyně

Možnost přespání přímo v areálu za 300,- na osobu a den.

Pátek - 16 - 20 hod
Sobota - 9.00 - cca 20.00 hod
Neděle - 9.00 - cca 17.00 hod

Materiál je přírodní třísločiněná kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu - výběr z cca 25ti barev. Na podrážky použijeme obuvnické plotny - výběr z několika dezénů, barev i tloušťky.

S sebou na kurz si přineste savé noviny nebo letáky, staré bavlněné triko na rozstříhání na hadříky, případně fén, oblečení, ve kterém se můžete ušpinit. Hodit se může náplast bez polštářku, kleštičky na vytahování jehly.

Cena kurzu je 2800,- + cena materiálu na podšívku podle výběru (do 250,-dle druhu zateplení). Ostatní materiál a pomůcky potřebné k výrobě jsou v ceně.
Předem vybírám zálohu 1000,- na účet 2901515764/2010.
Do zprávy k platbě mi, prosím, připište datum, místo konání a kontakt na vás. Zaplacením zálohy máte rezervované místo na kurzu.
Na místě se pak doplácí podíl na nájmu prostor, kde se kurz koná - 200,-/osoba.

Uvedený čas je odhadnut pro výrobu ZÁKLADNÍHO typu bot.

Základní typ mokasínů je zkompletování kožené boty, od střihu, barvení, po šití jednoduchým rovným stehem.

Opatek, Užití razítek, šablon, raznic a další, jsou nadstavbou základního střihu. Lze na kurzu tyto použít, dle možností lektorky a Vašich schopností, je však třeba počítat s tím, že na šití samotné zbyde méně času.

Výsledek práce je plně závislý na Vaší práci do ní vložené, na přesnosti při výrobě střihu, na pečlivosti, s jakou postupujete krok za krokem celým procesem. Úkolem lektora je Vás tímto procesem provést od začátku do konce. Lektor však není zodpovědný za to, jakým způsobem svoji práci odvádíte.

Pro inspiraci se podívejte do Galerie.

Storno podmínky: Zrušení vaší účasti 15 dní a více před konáním akce - vracím celou zálohu, 6-14 dní před konáním akce - vracím 50% zálohy, 5 dní a méně před konáním akce - nevracím nic (ale je možné za sebe poslat náhradníka).