Jednodenní kurz výroby kožené kabelky nebo batohu pro 8 účastníků.

22. 11. 2020 - Holice

Místo konání - Artykadlo, náměstí T. G. M. 27, Holice
Lektorka - Tereza Pivoňková, 775 954 406

neděle - 09:00- cca 19:00

Na kurzu budeme vyrábět ručně šitou koženou kabelku - rozměr š. 26 cm, v. 21 cm, hl. 7 cm. Nebo také jiný tvar kabelky či batoh dle svých představ. Materiál je přírodní třísločiněná kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu - výběr z cca 25ti barev.

S sebou na kurz si přineste savé noviny nebo letáky, staré bavlněné triko na rozstříhání na hadříky, fén, oblečení, ve kterém se můžete ušpinit. Kdo by měl zájem mít na kabelce či batohu kování, je lepší donést si vlastní , nebo konzultovat předem s lektorkou.

Cena kurzu: kabelka 2.200,-, batoh 2.400,- V ceně je veškerý materiál a pomůcky potřebné k výrobě. Kromě kování na batoh či kabelku.
Celou částku prosím pošlete na účet: 2901515764/2010. Zaplacením máte rezervované místo.
Do zprávy k platbě mi, prosím, připište svoje jméno, datum a místo konání.

Výsledek práce je plně závislý na vaší práci do ní vložené, na přesnosti při výrobě střihu, na pečlivosti, s jakou postupujete krok za krokem celým procesem. Úkolem lektora je Vás tímto procesem provést od začátku do konce. Lektor však není zodpovědný za to, jakým způsobem svoji práci odvádíte.
Kurz se koná při minimálním počtu 5 osob.

Pro inspiraci se podívejte do Galerie.

STORNO PODMÍNKY:
Při odhlášení se 14 a více dnů před začátkem kurzu se vrací celá částka.
Při odhlášení se v rozmezí 8-14 dnů před začátkem kurzu je storno poplatek 50% ze zaplacené zálohy.
Při odhlášení se 7 a méně dní před začátkem kurzu je záloha za kurz nevratná. V případe, že se náhle kurzu nemůžete zúčastnit, máte možnost poslat za sebe náhradníka, v případě velkého zájmu nabídnu místo čekajícímu náhradníkovi sama.

Úhradou poplatku akceptujete podmínky účasti, platby a storno podmínky.