Dvoudenní kurz na výrobu kožených flexible kotníčkových bot pro 8 - 12 účastníků.

3.- 4. 10. 2020 - Bruntál

Přihlásit se

Místo konání - Fügnerova 14, 792 01 Bruntál
Lektorka - Tereza Pivoňková, 775 954 406
sobota - 09:00 - cca 20:00
neděle - 09:00- cca 17:00

Na kurzu si budete vyrábět jeden pár kožených kotníčkových bot přesně na svoji nohu. Materiál je přírodní třísločiněná kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu - cca 30 barev k výběru. Na podrážky použijeme obuvnické plotny - výběr z několika dezénů, barev i tloušťky.

S sebou na kurz si přineste savé noviny nebo letáky, staré bavlněné triko na rozstříhání na hadříky a fén. Hodit se můžou kleštičky na vytahování jehly a náplast bez polštářku. Nezapomeňte na brýle, kdo nosí.

Cena - 2.300,-. V ceně je veškerý materiál a pomůcky potřebné k výrobě. Na místě se doplácí podíl na nájmu prostoru, kde se kurz koná. Zaplacením ceny máte rezervované místo. 2901515764/2010.
Do zprávy k platbě mi, prosím, připište datum, místo konání a kontakt na vás (3.10. Bruntál).

Uvedený čas je odhadnut pro výrobu ZÁKLADNÍHO typu bot.

Základní typ mokasínů je zkompletování kožené boty, od střihu, barvení, po šití jednoduchým rovným stehem.

Opatek, Užití razítek, šablon, raznic a další, jsou nadstavbou základního střihu. Lze na kurzu tyto použít, dle možností lektorky a Vašich schopností, je však třeba počítat s tím, že na šití samotné zbyde méně času.

Výsledek práce je plně závislý na Vaší práci do ní vložené, na přesnosti při výrobě střihu, na pečlivosti, s jakou postupujete krok za krokem celým procesem. Úkolem lektora je Vás tímto procesem provést od začátku do konce. Lektor však není zodpovědný za to, jakým způsobem svoji práci odvádíte.

Pro inspiraci se podívejte do Galerie.

Storno podmínky: Zrušení vaší účasti 15 dní a více před konáním akce - vracím celou zálohu, 6-14 dní před konáním akce - vracím 50% zálohy, 5 dní a méně před konáním akce - nevracím nic (ale je možné za sebe poslat náhradníka).