Dvoudenní kurz na výrobu kožených barefoot bot pro 8 - 10 účastníků.

9.- 10. 7. 2022 - Litice nad Orlicí

Místo konání - Kemp Eldorado, Litice nad Orlicí
Lektorka - Tereza Pivoňková, 775 954 406
sobota - 9:00 - cca 20:00
neděle - 09:00- cca 16:00

Na kurzu si budete vyrábět jeden pár kožených balerín nebo mokasín přesně na svoji nohu. Materiál je přírodní třísločiněná kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu - cca 30 barev k výběru. Na podrážky použijeme obuvnické plotny - výběr z několika dezénů, barev i tloušťky.

S sebou na kurz si přineste savé noviny nebo letáky, staré bavlněné triko na rozstříhání na hadříky a fén. Hodit se může čelovka, zahnuté kleštičky (rádiové), náplast bez polštářku. Nezapoměnňte na brýle, pokud je nosíte.

Cena - 2.500,-/baleríny, 3.000,-/mokasíny. V ceně je veškerý materiál, pomůcky potřebné k výrobě a podíl na nájmu prostoru, kde se kurz koná. Zaplacením ceny máte rezervované místo.
Do zprávy k platbě (2901515764/2010) mi prosím připište datum, místo konání a kontakt na vás.
Zároveň s platbou je potřeba si rezervovat ubytování v kempu (pokud zde budete nocovat) tady: https://kempeldorado.eu/

Uvedený čas je odhadnut pro výrobu ZÁKLADNÍHO typu bot.

Základní typ balerín nebo mokasín je zkompletování kožené boty, od střihu, barvení, po šití jednoduchým rovným stehem.

Užití razítek, šablon, raznic a další, jsou nadstavbou základního střihu. Lze na kurzu tyto použít, dle možností lektorky a Vašich schopností, je však třeba počítat s tím, že na šití samotné zbyde méně času.

Výsledek práce je plně závislý na Vaší práci do ní vložené, na přesnosti při výrobě střihu, na pečlivosti, s jakou postupujete krok za krokem celým procesem. Úkolem lektora je Vás tímto procesem provést od začátku do konce. Lektor však není zodpovědný za to, jakým způsobem svoji práci odvádíte.

Pro inspiraci se můžete podívat do Galerie.

Storno podmínky: Zrušení vaší účasti 15 dní a více před konáním akce - vracím celou zálohu, 6-14 dní před konáním akce - vracím 50% zálohy, 5 dní a méně před konáním akce - nevracím nic (ale je možné za sebe poslat náhradníka).