Chcete znát způsob, jak jednoduše do svého života pustit barvy? A přitom se pobavit, zažít dobrodružství, tvořit? Věděli jste, že barvy léčí?

 • Už vás nebaví ta každodenní rutina, šeď a nuda, a chtěli byste něco změnit?

 • Znám jednoduchou cestu, která udělala z mého šedivého a nudného života duhu plnou barev. A to hned na několika úrovních. Vydejte se na ni se mnou. Povedu vás krok za krokem.

Léčím svůj život, tělo i duši

Dnes mám velice pestrý život a cítím se jako sebevědomá mladá žena. Ale nebylo tak vždycky. Ještě před několika lety byl můj život jednotvárný, šedivý, prázdný a já jsem nežila. Pouze jsem přežívala ze dne na den a ani jsem si to neuvědomovala.

Pak jsem se ale vrátila ke své zálibě z mládí a zase jsem do svého života pustila barvy. Začala jsem znovu batikovat a tím měnit jednobarevné oblečení za pestrobarevné a léčit tak i tělo a duši.

Vím, co dělám

 • Více než pět let se intenzivně věnuji batikování. Za tu dobu jsem se naučila nové techniky a postupy a vypilovala je tak, že výtvory, které vznikají, jsou opravdu krásné!
 • Mezi lidi jsem poslala už stovky triček a vím, že jakmile si je obléknou, okamžitě se rozzáří. A cítí se v nich skvěle, jedinečně, nevšedně, jinak, mají lepší náladu, víc energie.

Pusťte se se mnou do dobrodružství

Chcete se tak cítit taky? Chcete tvořit svůj život? Pusťte se se mnou do dobrodružství. Zvládne to úplně každý. Nepotřebujete k tomu žádný talent ani výtvarné schopnosti.

 

 • V e-booku vám představím dva způsoby batiky, naučím vás čtyři techniky a uděláte si šest krásných výtvorů.
 • Povedu vás krok za krokem k tvorbě vlastních nádherných kousků oblečení.
 • Návody jsou do detailu popsány a doprovázeny názornými fotografiemi a videi.
 • Dám vám tipy a triky, díky nimž se vyhnete neúspěchům, které se v začátcích vyskytují.

Těchto šest nádherných modelů si se mnou můžete vytvořit. Povedu vás krok za krokem, zvládne to i úplný začátečník.

Co tím získáte?

 • Otevřete dveře ke své tvořivosti! Tu máme v sobě všichni, i když často slyším věty typu „To já bych nikdy neuměla. Já nejsem tvořivá.“ Jste, všichni jsme. Jen si to dovolte.
 • Tím, že pustíte barvy na svoje oblečení, pustíte je přes vaše tělo do vaší duše. Budete léčit svoje tělo i duši. Váš život se změní, objevíte obzory, které jste nevnímali.
 • Zažijete něco nového, nevšedního! Batikování je dobrodružství a nikdy nevím, jak to dopadne. Pokaždé je to jiné. Zábavné a vzrušující.
 • Budete originální a vystoupíte z davu! Nikdy nepotkáte člověka, který by měl stejné batikované tričko. Ale potkáte desítky lidí ve stejném oblečení koupeném někde v obchodě.

Cena tohoto e-booku je 490 Kč. Je v něm obsaženo mnoho let mých zkušeností a ty jsou potvrzeny stovkami spokojených lidí.

Za posledních více než pět let batikování jsem prošla cestu metodou pokus – omyl, abych vyladila konkrétní techniky. Byla to cesta zdlouhavá, plná nepovedených kousků a někdy i nechuti pokračovat dál. Vy už touto cestou jít nemusíte. Prošlapala jsem ji za vás.

Vy se teď můžete pustit do tvoření a těšit se na výsledek.

Možná si říkáte, že tyto informace byste našli i jinde, možná i zdarma. Ano, možná našli. Ale stálo by vás to desítky hodin hledání na internetu. Jen v mém e-booku najdete tyto informace na jednom místě, zpracované tak, abyste se mohli rovnou pustit do tvoření.

Zdá se vám cena tohoto e-booku vysoká? Nebo nízká? Podívejte se, co jiného byste si za tuto částku mohli pořídit:

 • jeden kousek oblečení
 • večeři v restauraci pro dva
 • pár litrů benzínu do vašeho auta
 • dvě lahve dobrého vína

Já vám nabízím prošlapanou cestu, která vás dovede ke změně vašeho života v mnoha ohledech. Stojí to za to?

Možná si myslíte, že batikované oblečení není pro vás. Nikdy jste ho nenosili a nijak zvlášť vás nelákalo. ZKUSTE TO A UVIDÍTE, co se bude dít. Článek, o kamarádce, o které jsem si myslela, že batikované tričko nikdy nevezme na sebe, jste už četli? Najdete ho tady. Otevře vám oči. I mně tato zkušenost otevřela oči. Děkuji za ni.

 

Kdybyste náhodou zjistili, že e-book není pro vás, mám řešení. Pokud vás obsah neosloví, nabízím vám GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi do čtrnácti dnů od zakoupení e-booku napsat a já vám bez otázek pošlu peníze zpět

K e-booku získáte navíc tyto dva bonusy v hodnotě 480 Kč:

Teorie barev, významy barev  

Dozvíte se mnoho informací o tom, jak které barvy vznikají, o barevném spektru a kombinaci barev. Dočtete se o významu každé barvy, o tom, jak která barva léčí a jak na nás působí barvy na oblečení.

Bonus v hodnotě 290 Kč získáváte ZDARMA.

Přehled e-shopů, ve kterých nakupuji materiál a pomůcky pro tvoření 

V tomto bonusu najdete přehled e-shopů, porovnání cen jednotlivých položek, cenu dopravy. Tento bonus vám ušetří další desítky hodin hledání na internetu. Prostě sednete k počítači a objednáte si, co zrovna potřebujete, během pár chvil.

Bonus v hodnotě 190 Kč získáváte ZDARMA.

Láká vás to? Chcete změnu do svého života? Chcete se otevřít tvořivosti a tím se léčit? Cítíte, že TO JE TO, co teď potřebujete? Takové věci se neodkládají. Tak klikněte na tlačítko a objednejte si tento e-book.  

Reakce prvních čtenářů e-booku:

E-book od Terezky je naprosto skvělý. Obdivuji batiku, ale nikdy jsem se do toho nepustila. Měla jsem pocit, že je to hrozně složité a pracné. Ale po přečtení e-booku vím, že to není až taková věda. Mám kompletní informace o tom, co k batikování potřebuji, detailní postup, rady a tipy, co a jak dělat či nedělat, aby byl výsledek perfektní. Vše na jednom místě bez nutnosti hledat další informace. Rozhodně doporučuji každnému, kdo chce batikování zkusit, ale zatím skončil, stejně jako já, jen u toho obdivování.

Kateřina SodomkováAutorka e-booku Báječný vztah není sci-fi, www.katerinasodomkova.cz

Poprvé jsem batikovala snad ještě ve školce. Moje maminka tehdy vedla výtvarné kroužky v domě dětí a různé textilní techniky tvořily oblíbený program táborů a víkendovek, na které jsme jezdívali. Milovala jsem tahle vlastnoručně vyrobená trička a další oděvy. Během studia VŠ a následného nástupu do zaměstnání se ale většina barev z mého šatníku vytratila a můj život byl podobně monotónní jako pohled do skříně. Když jsem si to uvědomila, rozhodla jsem se pro návrat barev do svého šatníku. Začalo mě bavit nakupování ve second handech a přešívání starších kousků oděvů. Nedávno jsem se vrátila i k milované batice. Batikovacích technik zvládám docela dost, proto jsem byla na e-book moc zvědavá. Tereza píše velmi lehce, chvílemi jsem si připadala spíš jako u čaje s kamarádkou. Všechny uvedené postupy jsou názorně popsány a navíc je skvěle doplňují fotky i videa. Naučila jsem se od Terezy, jak udělat krásný drobný vzor u mačkané batiky. Dostala jsem díky ní chuť a odvahu vrhnout se do barevných spirál, se kterými jsem si zatím pohrávala jen v bláznivých myšlenkách. A už se moc těším se na kombinování batiky a tisku. Moc se mi líbil také bonus o kombinování barev a jejich významu, ke kterému se budu ráda vracet. Děkuji Ti, že motivuješ ostatní, aby vylezli ze své šedé ulity a dovolili barvám prostoupit jejich život.

Anna ChmelařováAnna Chmelařová, autorka projektu Anička vaří www.anickavari.cz a e-booku Proč jsem skoncovala s lepkem www.annachmelarova.cz

Ahoj Terezko, děkuji Ti za krásný e-Book, který jsem doslova "zhltla". Batikuji ráda od mládí, v tvém e-Booku jsem objevila další "kouzla" této tvořivé techniky. Mile mě překvapily bonusy, ve kterých jsou skvělé tipy a odkazy kde nakupovat. E-Book doporučuji všem ženám, které rády tvoří. Přeji tvému e-Booku mnoho spokojených klientek.

Věra Noskováspecialistka na tvorbu harmonického prostoru, autorka programu pro ženy 3 kroky k sobě domů, www.veranoskova.cz

Tak tohle dobrodružství jsem si vážně užila. Najednou jsem byla zase malá holka, která jezdila na holčičí tábory s tvořením, učila se gumičkovat trička, s očekáváním míchala vařící hrnec s barvou a těšila se, co z toho hrnce vytáhne za poklad. Z ebooku na mě dýchla vůně barev a svěžest letního povětří, kdy moje trička vlála na prádelní šňůře a já se těšila až v nich vyrazím do světa. Postupně, jak jsem pročítala ebook, rostla i moje chuť a touha zase zažít ten pocit, kdy rozmotávám batiku, jsem plná očekávání a těšení se, jak to vlastně dopadlo. V tu chvíli mi docvaklo, že přede mnou leží skvělý a jasný návod, jak oživit svoji "batikovou" vílu a já se můžu pod Terezčiným vedením směle vydat na svoje nové dobrodružství :-). A že se na něj těším!

Martina Jíchovácvičitelka SM systému pro zdravá záda a propagátorka celostního způsobu života, www.martinajichova.cz

Ahoj Terezo, tvůj eBook se mi moc líbí. Je vidět, že máš s batikou obrovské zkušenosti. Navíc dokážeš velmi přesně, jednoduše a " polopaticky " vše vysvětlit, takže každý porozumí, jak má postupovat. A videa jsou velmi autentická a návodná.Líbí se mi i tvé bonusy. Pomůžou každému, kdo chce s batikováním začít a informace o barvách jsou velmi inspirativní a zábavné.

Ladislava JudasováAutorka projektu o korálkování, www.ladislavajudasova.cz

Na další stránce pak vyplňte formulář. Zaplatit můžete kartouonline převodem, či bankovním převodem. E-book dostanete hned poté, co se platba objeví na mém účtu. U platby kartou a u online převodu to je IHNED. Při platbě bankovním převodem to trvá většinou 1-2 dny.